Чому клієнти обирають нас

ремонт квартири львів

Є безліч бригад і будівельних організацій, всі вони обіцяють зробити якісний ремонт квартири в новобудові у Львові. Деякі обіцяють зробити ремонт ще й швидко і дешево. Але насправді все не так просто, спробую зараз пояснити.

Ми робимо ремонт квартир красиво, обробка виходить довговічною, екологічної та вельми економною.

Серед безлічі будівельників є ті, які відносяться до своєї справи належним чином і ті, які приходять швидко зірвати гроші і перебігти на новий об’єкт для зриву нових грошей. Наведу кілька характерних прикладів.

При виконанні плиткових робіт, на жаль, далеко не всі плиточники укладають плитку як це належить, деякі порушують технологію, накладаючи клейову суміш не на всю поверхню плитки, а роблять це місцями, через що плитка бухтить і через деякий час відходить.

Часто не приділяється належної уваги калібрування плитки і уважному підбору за кольором і відтінку.

Адже купуючи плитку, багато хто не знає, що плитка в пачках трохи відрізняється один від одного як розмірами, з допуском 1-2 мм., Так і своїм відтінком і малюнком.

Але при цьому далеко не всі плиточники займаються підбором плитки і підгонкою за розмірами, часто можна почути від горе майстрів: — «А я цю плитку не робив», «Хочете, перебирайте самі».

Справжній майстер ніколи так не скаже, а мовчки зробить якісну підгонку плитки так щоб отримати задоволення від результатів своєї роботи.


Так само можна навести приклад з виробництва гіпсокартонних конструкцій.

Не всі знають як правильно вибрати товщину несучого профілю, скільки підтримують кріплень профілю встановлюється на довжині в 3 метри, і як правильно робиться перехресне з’єднання профілів.

Як правило, на всіх цих етапах допускаються грубі порушення, економлять на кріпленнях напрямних профілів, вибирається неправильна товщина профілю, від чого згодом гіпсокартон починає вести, провисає лист або падає на голову.

Мушу визнати, що замовники теж сприяють зниженню якості, переконуючи будівельників знижувати ціну ремонту. Багатьом будівельникам просто лінь сперечатися, простіше порушити технологію, ніж пояснювати, що потрібно заплатити на 5-10% більше і отримати довговічний і якісний ремонт.


Правильне виконання електротехнічних робіт впливає на пожежну безпеку Вашої квартири і всього Вашого будинку.

Зверніть увагу як зібрана у Вас електрощитова, дроти укладені як нитки один за одним, або там повних хаос?

Чи використовував електрик ізоляційні наконечники на дроти, чи правильно розбиваються групи автоматів?

Найчастіше це все робиться навмання, або як спаде на думку електрику, з порушенням технології.

Таких прикладів можна навести ще дуже багато.


Дивує, коли господар квартири заради економії 5% грошей, піддає ризику результати ремонту всієї своєї квартири.

Витрачаючи великі гроші на будівельні матеріали, а це 60-80% від вартості ремонту квартири в новобудові, вельми ризиковано економити на кваліфікованих будівельників.

Прикро потім весь час дивитися на цю криво покладену шикарну плитку з Іспанії, або мати вічні проблеми з протікає італійською сантехнікою, кривими стелями, несправної електрикою.

Питається навіщо Вам все це?


Відкрию ще один секрет:

не буває дорогого або дешевого ремонту квартир,

буває ремонт за власний кошт!


Економлячи 5% на поганих будівельників, Ви ставите під загрозу 95% вкладених в ремонт квартири коштів.

Довірте ремонт квартири в новобудові Львова професіоналам і насолоджуйтеся отриманим результатом.


Телефонуйте, домовимось без посередників: тел. +380 67 35 38 297, +380 63 93 34 252


Дизайн інтер’єру, планування квартири, підготовчі роботи, електропроводка, чорнова обробка, утеплення стін зсередини, звукоізоляція, під чистове оздоблення, шпалери, наливні підлоги, арки, підвісні, натяжні стелі, плитка, авторська мозаїка колон, світло, комплексна розводка сантехніки, утеплення балкона, обшивка балкона деревом або пластиком.

Якісний ремонт квартир в новобудовах Львова.